Rožės tylos buveinėse

 

Filosofijos ir sielotyros fondas „Silentium” pristato unikalų rožių projektą – „Rožės tylos būveinėse – vienuolynuose; džiaugsmą kūnui ir sielai nešantis maistas”.

Prsiminkime šią įstabią senovinę giesmę:

Aš jums atsiųsiu rožių lietų

Iš dangaus, iš beribio dangaus.

Džiaugsmuose ir skausmuose lydėsiu

Ir parodysiu kelius link šviesos.

 Senais laikais vidiniuose vienuolynų kiemeliuose apsuptuose kolonadų būdavo įrengiami sodai, o juose žydėjo rožės, skirtos vienuolių apmąstymui ir maldoms.

Pažaislio vienuolyne – viename gražiausių brandžiojo baroko epochos ansamblių -  gyvena, meldžiasi ir rūpinasi šv. Kazimiero seserų kongregacija (Pažaislio kamaldulių vienuolynas). Vidiniame vienuolyno kiemelyje šalia šv. Teresės skulptūros įkūrėme „Rožių lietaus“ miniparką.

Kitas vienuolynas kur nukeliavo rožės – Palendrių vienuolynas, gyvenantis giedroje maldoje ir tykumoje pagal kuklų devizą „ora et labora” (melskis ir dirbk). Vienuolyno įkurėjas šv. Benediktas Nursietis (480 – 547 m.), apsigyvenęs kalnų uoloje, vienumoje gyveno ir kontempliavo ilgus metus. Tai – vienuolis-stebukladarys, ne tik suformavęs „Regula” – dvasinio gyvenimo taisykles ir pamatus, taip pat garsėjo kaip mylinčios jautrios širdies, itin aukštos dvasinės realizacijos vienuolis. Jam pasimeldus, iš kalno viršūnės trykšdavo vanduo, iš ežero dugno jis iškeldavo brangenybes, gebėjo eiti vandeniu, regėdavęs ateitį. Benedikto veikalas „Regula” išliko iki šių laikų kaip benediktinų gyvenimo taisyklių rinkinys. Pagal ją vienuoliai skiria po lygiai laiko maldai, mokymuisi ir fiziniam darbui.

Visus sąmoningus žmones fondas „Silentium” skatina pasidovanoti sau gražias tylos akimirkas, taurinančias mūsų sielas – atsiskyrimuose vienuolynuose.

Težydi rožės! Tekvepia ir tesklinda malonės!

Kodėl rožė – paklausite jūs? Ogi tai – visų gėlių karalienė.

Paklausykime, ką apie rožes kalbėjo šv. Hildegarda Bingenietė (1098 – 1179) – XII a. krikščionių šventoji, abatė, Vokietijos viduramžių mistikė, kompozitorė, poetė, mokslininkė:
 „Rožes galite naudoti ir gerėtis jomis nuo ryto iki sutemų. Tik pramerkę akis, užsidėkite jas ant vokų, tai subalansuos jūsų temperamentą ir išvalys jūsų jusles. Gerkite rožių vandenį ir maudykitės rožių-pieno voniose. Iš rožių ir šalavijų gaminkite stebuklingus tepalus. Iš rožių ūglių skanaukite salotas ir gardžiuokitės arbatomis. Jos gydo nuo paralyžių, nerimo ir nervų ligų. Rožės prigimtis – tauriai šalta, todėl visur galite įdėti rožių esencijų – tai džiaugsmą nešantis maistas.“

 

Filosofijos ir sielotyros fondo „Silentium“ prezidentė Mija-Džeinara Ubartienė – pristato paskaitų ciklą „Džiaugsmą teikiantis maistas (XII a. vienuolių virtuvės paslaptys)“. Bus pristatomos tokios temos:

• Rožių rūšys naudojamos kulinarijoje;

• Rožės kaip pasninko maistas (augaliniuose kokteiliuose, saldainiuose, chalvoj, salotose, vaistingose košėse, jogurtų, girų gamyboje);

• Maistui naudojamų rožių žiedlapių skaičios savybės:

• „tarumi“ – karščio malšintoja, išsaugojanti jaunystę;

• „hridya“ – širdį maitinantis tonikas;

• „medhya“ – skaistintoja;

• Nervų šaknelių maitintoja;

• Skarndžio žarnyno ir kepenų stiprintoja.

Gražiausia rožės savybė – taurinti sielą.

Paskaitos trukmė: 45 min. su 10 min. degustacija.

Išleista CD plokštelė!

Dievų eliksyrai

 

Pasakose sakoma, kad rasa – Dievų džiaugsmas. Dar sakoma, kad tai – amrita, amžinybės nektarai, Nemirtingųjų esencijos, Švitė, džiaugsmė, Leila, gyvata, sotvaro (protėvių palaiminto dvaro) vanduo... Visi šie pasakymai yra teisingai.

Žmonijos istorijoje kai kurie žmonės dovanoja savo protą – brangenybių saugyklą, savo talentą, visą žmogiškąjį laiką ir būtį tam, kad visų mūsų jaučiančių būtybių kančia būtų mažesnė, kad gyvenimas nušvistų visomis vaivorykštės – palaimos spalvomis.

Gydytojas, imunologas, šviesios sielos žmogus Edvardas Bachas (1886 - 1936) paliko neišpasakytai gražų paveldą žmonijai – gydymąsi žiedų esencijomis. Pačios įvairiausios būsenos – virš 400 dvasinių negandų ir 187 fizinių ligų – nuo kaltės jausmo, nerimo, apatijos iki pykčio, agresijos, pasikartojančių klaidų, iki perdėto jautrumo, skubėjimo, arogancijos bei kitų subtiliausių psichosomatinių būsenų – visos jos paklūsta gydymui Bacho žiedais.

Šis metodas yra žmonijos ateities medicinos meno pavyzdys. Nusilenkime prieš šį neišsenkančios atjautos ir vaiskios šviesos, kurią skleidžia žiedai, grožį.

Atsigręškime į gamtą – savo sielos namus. Viskas čia pat, tereikia tik paliesti rasotą žolę, išeiti basomis.

Išleista CD plokštelė!

Nepakeliamas Būties Lengvumas VASARA

 

Patyrinėkime patys save. Kas yra „aš“? Paprastai sakome: aš – tai protas ir kūnas, vadinasi, turime pasimokyti ir juos patyrinėti.

Visa esmė yra ta, kad būtis yra Nepastovumas. Meditacija – tai ypatingas būdas pažinti 3 kūno ir proto požymius:

ANICHA – nepastovumas;

DUKHA – nepasitenkinimas;

ANATTA – savojo „aš“ nebuvimas.

Mūsų kelyje į vaiskiąją Šviesą svarbios šios disciplinos:

• Aukšta moralė;

• Proto treniravimas ir lankstumas;

• Išminties ir atjautos vystymas.

Kaip išmokti stebėti savo kūną, protą ir kalbą ir ilsėtis proto prigimtyje – visa tai šakninė meditacija.

Išleista CD plokštelė!

Aromoterapijos pagrindai

 

Atsidarai medinę vaistinėlę-skrynelę, o ten – Dyvų Dyvai. Begalės vaistingų aromatų:

• įstabioji karalienė rožė, švelniai malšinanti skausmą;

• kvapniai meduotoji Bosvelija - baimėms šalinti;

• dieviškoji Myra – žaizdoms gydyti ir sielą raminti;

• svajingasis Kedras – gerinti miegą ir kvėpavimą;

• žvalioji Bergamotė – budinti rytais ir skaidrinti nuotaiką;

• smagusis apelsinas šildys žiemą-vasarą, harmonizuos;

• gilus ir jausmingas kadagys leis pasijusti it tyruose dieviškuosiuose miškuose;

• nakties rasa dvelkiantis jazminas paguos ir suteiks vilties.

Tūkstančiai kvapų atriedės, atkeliaus į jūsų namus ir širdis, virtę žinojimu.

Toji – ilga ir graži kelionė. Per kvapų istorinį paveldą, gamybos paslaptis, abiejų hierarchija ir stebuklinga žaibiška pagalba žmonėms.

Tebūnie, ši pažintis su magiškais eteriais – lengva, dosni, palaiminga ir harmoninga!

Išmokite būti sveiki ir harmoningi!.

Skirta visoms jaučiančioms būtybėms nušvisti

Mokymą dėsto tiltauninkių (lydėtojų) giminės tesėja,

Tibeto medicinos praktikė Ulaan Baatoro (Mongolija)

Vienuolyno bei Otah Manramba Universiteto.

Tibeto medicinos dėstytoja Khamba fama

Palden hama – Mija –Džeinara Ubartienė

Išleista CD plokštelė!

Tummo – slaptoji vidinė ugnis

 

„Silentium“ fondas pristato vieną unikaliausių žmonijos tradicijų – Tummo.

Magiški Ugnies ir Vandens iš Amžinos Tradicijos sukiniai – štai ką reiškia Tum-mo.

Nemirtingųjų Karūnuotųjų tekstai – Chime Tsugphu su mokiniu Lhabu Dampa Karpo, kurio vardas verčias kaip baltas ir tyras dievų sūnus, paliko įstabią nenutrūkstamą Tummo Mokymų liniją. Prieš patenkant į Tibetą, šie tekstai manifestavo Šang-Šunge (senovinė karalalystė vakarinėje Tibeto pusėje) kaip Rdzogs pa chen po zhag zhung snyan rgyd – Didysis Išbaigtas Šang-Šungo žodinių perdavimų bibliotekos žinynas.

Kalbant šiuolaikiniais treminais – tai Tummo phrul kha verstume kaip cirkuliaciniai judėjimai Kanalų (ratų ir gyslų) viduje. Šioms praktikoms būdingas ryškus sąmonės atsiverimo grožis ir proto prigimties žinojimas. Kodėl sakome – magiška technika? Todėl, kad neįprasti šių judesių efektai suteikia praktikuojantiems unikalius kūno, kaip brangenybių indo, kūno kaip tuštumos patyrimus. Įdomu yra tai, jog galime pažvelkti į savo kūną kaip į mašiną, kaip į įrankį, kurį galime subtiliai ir neregėtai sąmoningai panaudoti proto prigimties atskleidimui. Tummo magijos galia glūdi vidinėje transformacijoje. Per gebėjimą judėti subtiliame kūne, įskaitant kanalus, gyslas („psichinius nervus“), kvėpavimo takus ir esencines sferas, žmogus susipažįsta su subtilaus proto virpėjimais.

Šio uniklaus žmonijos raidoje paveldo esmė – trijų matmenų sujungimas – 3 durų – kūno, proto ir energijos į vieną harmonigą landšaftą. Tummo – tai senųjų Tibeto joginų slaptoji elementų medicina, vidinė alchemija, joga, meditacija ir buvimas nenutrūkstamos realizuotos Šviesos terpėje.

Mums technikos ir paieškų, informacinių technologijų amžiuje ši beribio džiaugsmo praktika yra neišsenkantis Mokymas kaip rasti resursus savo nuolatiniams pasikeitimams.

Fondas “Silentium” kviečia į parodą-degustaciją-koncertą!

2017 gegužės 28d. 12val.

Vytautas Magnus universiteto Kaune botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6)

Žydėjimai

Kas yra žydintys sodai žmogaus gyvenime?

Kaskart kai sužydi nasturtės, hiacintai, rožės ir medžiai, stabteli ir pagalvoji: žmogau, kokia nuostabi ir didinga būties akimirka!

Filosofijos ir sielotyros fondas „Silentium” pristato žydėjimą – medžių ir žiedų simbolika juvelyrinėje, tekstilėje iš ciklo – Hildegarda Bingenietė (1098 – 1179). Ji – vokiečių mistikė, gyvenusi ankstyvaisiais viduramžiais, XXI a. paskelbta šventąja. Šis unikalus paveldas pristatomas 2,5 val. renginiu, kuriame:

• Hildegardos vaistingų augalų motyvai, išreikšti juvelyrine kalba, tekstilės darbai (12 paveikslų);

• Paskaita – Hildegarda: XI a. botaninis paveldas;

• Kulinarinis paveldas „proto įkrečiantys sausainiai” – neregėto

paprastumo vienuolių virtuvė, kurioje panaudota vaistažolės ir žiedai;

• Koncertas, skirtas susipažinti su ankstyvųjų viduramžių muzika.

Pavasariui pražydus, tokia malonė žydinčios gamtos prieglobstyje, rūpestingų rankų prižiūrėtame botanikos sode pasigrožėti meno kūriniais, išgirsti dievišką muziką ir paskanauti gamtos gėrybių vienuolyno virtuvės.

Šv. Hildegarda Bingenietė, vokietė, benediktinų vienuolė, įėjo į istoriją kaip džiaugsmingo, sveiko gyvenimo puoselėtoja, ypatingai aukšto intelekto ir dvasinio lygio moteris. Ji savo enciklopediniame medicininiame veikale apie gamtą ir žmogų – “Physica” (Liber Simplicis Medicinae) detaliai aprašė gausybę augalų, mineralų, vaisių ir sėklų, ypatingą dėmesį skirdama medžiams. Kurdama paveikslus, muziką, vaistingą virtuvę (kurioje naudojami žiedai, uogos, sėklos), ji siekė ugdyti proto aštrumą ir meilę gamtai, gyventi tikslingai ir džiugiai, mylėti gyvenimą ir teisingai naudoti penkias mūsų jusles, ugdyti optimizmą ir asmeninę atsakomybę.

Fondas įkurtas su siekiu lavinti žmones per sakralią muziką, humanizmo saviugdą ir kontempliaciją.

 

GYVENK, DŽIAUKIS, DALINKIS GERUMU!

Išleista CD plokštelė!

Nepakeliamas būties lengvumas – audioknyga

Kas yra Žmogiškoji Būtis ir kodėl kaskart apčiuopdami sakralią jauseną žmogaus visatoje mes akimirksniu atitolstame?

Mes gyvename nuolatiniame kitime ir neretai aptinkame kaip ši Būtis, ši fenomenali egzistencija mus slegia nežinomybe, neatrastumu, kaskart virsdama ilgesiu Vasikiąjąi Šviesai.

Gyvendama Eurpoje, gražiam lietaus ir upių slėnyje – Lietuvoje, stebiu, kaip žmonės mėgsta ilgėtis, laukti nežinomo, neapibrėžto ir net jaučiasi laimingi, kai mąsto apie tai, kodėl liūdi. Nei viename pasaulio kampelyje nemačiau tokios Būties rasties, tokio sielos sandaros audinio, kaip lietuvio. Panašia įžvalga išsakydavo Sokratas, stebėdamas savo amžininkus, švelniai vadindamas tai melancholia.

Šioje audioknygoje noriu apmąstyti: ką man reiškia būti lietuviu ir kaip jaustis saulėtu lietaus karalystėj. Užduodu sau atvirus ir lyg į gyliuosius tylos ežerus krentančius klausimus, kad jie išsigryninę virstų brangakmeniais:

• Kas yra žmogus ir kokia jo paskirtis žemėje?

• Kas  yra dabarties miestai ir kaip urbanistiniame peizaže išgyventi Rasų (kupolės) džiaugsmą?

• Moters pakitę gyvenimai: virsmų upės – mergaitė – mergina – moteris.

• Nejudrus gyvenimo būdas: kaip sukurti nenumaldomą norą reguliariai mankštintis ir sportuoti?

• Kaip rasti resursus nuolatiniams savo ir visuomenės pasikeitimams?

• Gyvenimas po mirties; o visų įdomiausia, kad jis vyksta jau dabar – neribotos, žydinčios ir vaiskios žmogaus galimybės.

 

Ši audioknyga  skirta padidinti visų jaučiančių būtybių žydėjimo, klestėjimo ir sąmoningumo klodus.

Išleista CD plokštelė!

Baltosios Princesės Mandaravos Perlų – ilgo gyvenimo praktika

Įstabioji Mandarava gimė VIII a. karalių Vihardharos ir Mohauhi šeimoje, manifestuodama stebuklingais ženklais.

Pilnas jos vardas toks pat gražus, kokia buvo ji pati – tibetietiškai – Man da Ra ba me tog – Mandaravos žiedas.

Archainiai tibetiečių tekstai sako, kad ji žinoma kaip nirmanakayos (Nušvitusios Realybės) dakinė (dievybė), kuri nesuskaičiuojamą galybę kartų įžengė į pasaulį kaip aristokratė.

Diena, kai Mandarava įžengė į savo tėvų įsčias, buvo neprilygstama: visas dangus prisipildė stebuklingų muzikos instrumentų garsų, žirgų šokių, magiškų savaime išsiskleidžiančių žiedų, pasirodė 18 savaime manifestuojančių smagių žaidimų. Visa žemė prisipildė ilgesingomis vaivorykštės spalvomis.

Iš dangaus be paliovos krito lotoso žiedų kvapnūs lietus ir auksinių magnolijų girliandos papuošė laukus, kiekvienas karalystės žmogus negalėjo atsistebėti ir atsidžiaugti.

Vienumet danguje pasirodė gausybė krištolinių stupų, užpildydamos begaline šviesa 37 Aukščiausius Dieviškuosius pasaulius.

Kai netekę amo žmonės stebėjo dangų, jie išvydo debesyse tūkstančius karūnų, o ant jų – šokančias dakines, giedančias skiemenis am, hum, so, ah, ha, mum, lam, mam, bam, tam.

Visa žemė gaudė varpais, arfomis ir varpeliais. Dakinės ištarė: „kahe tane hm eh”. Sulig šiais žodžiais iš dangaus pabiro stebuklingų grūdų lietus – 3 kartus – visa žemė buvo nuklota aromatingais neregėtais žemėje žiedais.

Tada pasirodė tūkstančiai vaivorykščių – taisyklingų formų, debesys rūmų formos. Miriadai daugiaspalvių debesų padengė kalnus, pasigirdo neregėtų paukščių nuostabios melodijos. Visa žemė – laukai, nameliai, pilys, miškai buvo aplieti aukso spalva ir žydru šilku. Atrodė, kad saulė baigia ištirpdyti kiekvieną žemės lopinėlį. Tą akimirką pasirodė Mandarava – ji gimė be skausmo, Didžiojoje Palaimoje, įvyniota į turkio šilką – džiaugsminga ir švytinti.

Tą pačią akimirką tūkstančiai Nagų, papuošti norus išpildančiomis Brangenybėmis, manifestavo rūmuose ir pažėrė kalnus iš deimantų, turkio, perlų ir aukso.

Princesė Mandarava nuo kūdikystės mokino žmones Dharmos ir Nušvitusiųjų kelio. Nugyveno tviskėdama šviesa gražų gyvenimą ir išėjo realizavusi Vaiskiąją Šviesą. Išeidama Maratika uoloje (Nepale) ji prisakė žmonėms daryti šią Atspėto Beribio it žvaigždžių vandenynas grožio praktiką – Ilgo Gyvenimo Praktiką.

 

Mantrą įdainavo ir palaimino prūsų tiltauninkų (lydėtojų) giminės tęsėja, Tibeto medicines praktikė, Ulan Batoro (Mongolija) Menba Datseno vienuolyno bei Otoch Manranba universiteto tibeto medicinos dėstytoja Khamba Lama Paldem Lhamo –Mija Džeinara Ubartienė.

Kanklės ir pritariamasis vokalas – Toma Grašytė.

Aranžuotojas ir garso režisierius – Saulius Jegelevičius.

 

Skirta visoms jaučiančioms būtybėms nušvisti.

Išleista CD plokštelė!

Mano stebuklinga kelionė po brangenybių kriauklę

(graži ir maloninga neurovizualizacija harmonijai atstatyti)

Kas yra mūsų kelionė į save - kaskart vis nauja perkeista tikrovė?

Mūsų smegenys konvertuoja kalbą į begales prasmių - milijardus pasaulių. Garsas aktyvuoja jutiminius neuronus, kuriais garso sukelti elektromagnetiniai impulsai nuneša informaciją į skirtingas smegenų zonas, atsakingas už skirtingus gebėjimus. Nepriklausomai nuo to  ar sakinį mes girdime ar jį tik įsivaizduojame mintyse - neregėto grožio neaprėpiami pasauliai gimsta kaskart įžiebdami naujas neuronų jungtis.

 Ši neurovizualinė kelionė kupina garsų, jutimų, kvapų asociacijų. Kai mes girdime švelnų lietaus barbenimą, vėjo šlamėjimą, šaltinėlio čiurlenimą bunda mūsų sensorinės meredionalinės reakcijos: atsiranda maloningieji dilgčiojimai stebuklingoje kriauklėje - galvoje ir keliaujantys stuburu žemyn.

Žmogaus smegenys yra įstabi mandala iš 15-33 milijardų neuronų ir kiekvienas neuronas gali turėti daugiau nei 10000 sinapsinių junginių.

Šioje kelionėje aptiksite kaip vaizduotė ir logika dirba tolygiai, o muzika žadina dvasines suvokimo būsenas.

Prisiminkime kokie yra mūsų smegenų vibracijų atitikmenys:

-Beta lygmuo (kai smegenys vibruoja 14-21 k. per sekundę) mes džiaugiamės savo 5 pojūčiais. Čia patiriame laiko ir erdvės suvokimą, įprastas realybės jausenas.

-Alfa lygmuo (kai smegenys vibruoja 7-14 k. per sekundę) švelnus atsipalaidavęs lengvo snūduriavimo lygmuo.

-Teta lygmuo (kai smegenys vibruoja 0-4 k. per sekundę) vibracijos beveik nejaučiamos, būtent jame vyksta hipnozės seansai.

 Iki 4 metų vaiko smegenys vibruoja Delta dažniu, iki 7 metų Teta dažniu. Šiame lygmenyje vaiko smegenys susiurbia visą informaciją. Nuo 7 iki 14 metų vaikas gyvena Alfa lygmenyje - idėjų, fantazijų, kūrybingumo, entuziazmo, atradimų pasaulyje.

14 metų įžengiama į Beta lygmenį, kur vadovauja logika, taigi, šis lūžis yra toks skausmingas.

Beta dažnio lygmenyje prabėga visas gyvenimas, tačiau tai tik 6-10% informacijos. Likusius devyniasdešimt žmogus gauna kitokiais lygmenimis.

Žmogus turi kasdien po 5-15 min. išbūti Alfa lygmenyje - ten kur slypi genialios idėjos, atmintis, lobynai, kur atsinaujina mūsų slaptieji kanalai.

Mūsų ląstelės ir visatos žydi beribiais žvaigždynais!

 

Tekstą sukūrė ir įgarsino prūsų tiltauninkų (lydėtojų) giminės tęsėja, Tibeto medicines praktikė, Ulan Batoro (Mongolija) Menba Datseno vienuolyno bei Otoch Manranba universiteto tibeto medicinos dėstytoja Khamba Lama Paldem Lhamo –Mija Džeinara Ubartienė

Aranžuotojas ir garso režisierius – Saulius Jegelevičius

 

Skirta visoms jaučiančioms būtybėms nušvisti.

Fondas “Silentium” kviečia!

2017 sausio 7d. 17val. į nemokamą renginį Panevėžyje

Vargonų ir fleitos koncertas

Visų laukiame Panevėžio Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje, Smėlynės g. 10A, Panevėžys

 

Koncerte skambės: J. Massnet, M. Dubais, J. Shouquet, C.Ph.E Bach, Fr. Couperino muzika.

 

Vargonų ir fleitos kūrinius atliks Virginija Survilaitė, Lietuvos Muzikos Akademijos profesorė, ir Vytenis Gurstis, Londono karališkos Akademijos ir Kelno muzikos ir šokių akademijos absolventas, LMTA doktorantas.

 

GYVENK, DŽIAUKIS, DALINKIS GERUMU!

Susirinkime pasigrožėti naktį žiema... Sniegas, į kurį mes žvelgiame abu – ar jis šiemet iškris?

Sniegas, kaip Nuostaba... Sniegas, kaip Nuolatinis gerėjimasis dangumi... Sniegas, kaip Artuma Žmogiškosios būties.

Tekrinta šis gaivus sniego lietus į visų širdis, atgaivindamas išsekusias jėgų upes!

Teatsigauna visų jaučiančių būtybių mylinčios širdys, atjauta tviskėdamos!

Teplevena drąsos ir išminties vėliavos visur, kur joja mūsų proto raiteliai!

Tegu nusitapo tūkstančiai įstabių paveikslų, užpildydami mūsų sąmonės kraštovaizdžius ir Tenusiaudžia stebuklingi, savaime gimstantys brangenybių širdyje, gobelenai iš mūsų sapnų!

Tesužadina žiema tauriausius, kilniausius žmonių jausmus!

Tespindi slapčiausiose širdies menėse vaikystės gražiausi prisiminimai. Tesisupa besijuokdami kilniausi atjautos ir gerumo norai!

Tebūnie džiaugsmo aruodai pilni!

Teauga gyvybės medis, suteikiantis gyvatą, sveikatą, jėgas, ilgaamžiškumą ir harmoniją!

Teliūliuoja savo delnuos beribio grožio visatos!

Teskamba ši ori, džiaugsminga giesmė apie kuklią, nepakartojamai stebuklingą žmogaus būtį!

Tesninga, tesninga...

Ateik pasigrožėti visų mūsų ateitimi

2017 sausio 6d. 17val.

Visų laukiame Vilniaus Universiteto planetariume (vieninteliame Baltijos šalyse), Žvaigždžių salėje (Konstitucijos pr. 12A, Vilnius). Renginys nemokamas.

Kūrybinėje laboratorijoje-kupole atsivers nuostabūs dalykai:

* paroda „EMELEA" (FUTURISTINIŲ MIESTŲ VIZIJOS);

* dokumentinis filmas „ATEITIES MUZIKOS INSTRUMENTAI";

* šviesą skleidžiantys, ateities žaislai;

* paskaita „ATEITIES PROFESIJOS";

* paskaita „LEONARDO DA VINČI IŠRADIMAI";

* koncertas „VIDYADHARŲ KELIONĖS VIMANOMIS - SFERŲ MUZIKA".

 

Koncertuos Virginija Survilaitė ir Vytenis Gurstis.

Vargonų ir fleitos koncertas

2016 gruodžio 4d. 16val.

Visų laukiame Klaipėdos Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje.  Renginys nemokamas.

Koncerte skambės J. Massnet, M. Dubais, J. Shouquet, C.Ph.E Bach, Fr. Couperino muzika.

 

Vargonų ir fleitos kūrinius atliks Virginija Survilaitė, Lietuvos Muzikos Akademijos profesorė, ir Vytenis Gurstis, Londono karališkos Akademijos ir Kelno muzikos ir šokių akademijos absolventas, LMTA doktorantas.

 

GYVENK, DŽIAUKIS, DALINKIS GERUMU!

Vargonų ir fleitos koncertas

2016 gruodžio 3d. 17val.

ŠVENTŲ KALĖDŲ BELAUKIANT MUZIKOS GROŽIU GYDYKIME SIELAS!

 

Visų laukiame šv. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje,

Gegužių g. 57, Šiauliai.  Renginys nemokamas.

 

Koncerte skambės J. Massnet, M. Dubais, J. Shouquet, C.Ph.E Bach, Fr. Couperino muzika.

 

Vargonų ir fleitos kūrinius atliks Virginija Survilaitė, Lietuvos Muzikos Akademijos profesorė, ir Vytenis Gurstis, Londono karališkos Akademijos ir Kelno muzikos ir šokių akademijos absolventas, LMTA doktorantas.

 

PRISILIESKIME PRIE VILTIES IR GERUMO VERSMIŲ!

Silentium - iškilmingas vargonų vakaras

2016m. liepos 20d. 18val.

Kviečiame į Filosofijos ir Sielotyros labdaros ir paramos fondo "Silentium" koncertą-pristatymą.

 

Programoje:

  • Koncertuos muzikos meno daktarė Jūratė Landsbergytė (vargonai), Vytautas Oškinis (fleita) - "Synaesthesis" narys. Gros J.S.Bacho, M.K.Čiurlionio, P.Vaskos kūrinius.
  • Paskaitą apie vargonų istoriją skaitys Virginija Survilaitė, LMTA vargonų ir klavesino katedros profesorė.
  • Fondą pristatys Mija-Džeinara Ubartienė.
  • Vyks filosofijos paskaita: "Žmogaus gyvenimo paskirtis - Vaiskioji Šviesa" ir kultūrinis konsiliumas "Vargonai - Dieviškojo pasaulio privilegija: kaip mums juos išsaugoti?"

 

Renginys nemokamas.

Renginio pradžia: 2016m. liepos 20d. 18val.

Vilniaus Universiteto Mažoji aula, Universiteto g. 3, Vilnius

http://www.vu.lt/en/apiemus/kontaktai-ir-nuorodos/zemelapiai

Knygos „Būties ištakų paskelbimas“ pristatymas

2016m. balandžio 2d. 12val.

Kviečiame į koncertą - knygos „Būties ištakų paskelbimas“ pristatymą, kuris vyks nuostabioje istorinėje Vilniaus vietoje  – Verkių rūmuose. Renginys nemokamas.

 

  • Knygos autorė Mija-Džeinara Ubartienė
  • Klausysime barokinio paveldo dainų, dvarų muzikos lobynai. Muzika ir atlikėjai - Toma Grašytė  ir k.t.
  • Vyks filosofijos paskaita „Žmogiškosios būties ištakos ir šviesos ilgesys“. Paskaitą skaitys Kantautų prūsų lydėtojų linijos tęsėja Khamba Lama Palden Lhamo Mija-Džeinara Ubartienė

 

Renginio metu vaišinsime kvapnia pavasario arbata ir dalinsimės gerumu, ateities gražiais darbais ir linkėsime visai bundančiai gamtai ir gyvatai žydėjimo.